O mnie

Na początku nie wiązałem mojej przyszłości z pracą w marketingu. Pracę magisterską pisałem z chemii środowiska i tuż po studiach starałem się znaleźć pracę w laboratorium.

Wyszło jednak inaczej. Zająłem się administracją stron i sklepów internetowych oraz mediami społecznościowymi. Następnie trafiłem do firmy KROSS, gdzie zacząłem od administracji ekomersowym panelem zamówień b2b, by już po 2 miesiącach zostać odpowiedzialny za marketing Internetowy marki KROSS, z głównym naciskiem na rozwój mediów społecznościowych.

Z marką KROSS przeszedłem drogę od 5 do ponad 75 tysięcy niezwykle zaangażowanych i fanów. W międzyczasie do obowiązków doszły mi zadania PR-owe: kontakt z mediami branżowymi, organizacja konferencji prasowych, press tripów, pokazów.

 

Po rozstaniu z marką KROSS przeszedłem do Trec Nutrition, gdzie zajmowałem się wspieraniem dystrybutorów zagranicznych w działaniach marketingowych. Oprócz zarządzania anglojęzycznymi kanałami społecznościowymi, prowadzeniem kampanii PPC oraz poszukiwaniem influencerów szkoliłem z obecności w mediach społecznościowych wspomnianych dystrybutorów oraz ambasadorów marki.

Współpracę z firmami sportowymi kontynuowałem w największym ecommersie pływackim – SwimShop.pl. Tutaj dużo czasu poświęciłem na makietę nowego sklepu i kampanie PPC. Udało mi się wygenerować największy ruch w historii sklepu podczas Black Friday, co opisałem w tej prezentacji.

Obecnie jestem Project Managerem w dziale marketingu. Pracuję nad czymś mega fajnym co mam nadzieję, niedługo będę mógł ogłosić.

 

(Zdjęcie na górze pochodzi z Targów eHandlu w Warszawie z 2018 roku, konkretni z ich Facebookowego profilu)

 

Pobierz darmowy ebook

„42 pomysły na posty w mediach społecznościowych”

Wypełniony poradami i przykładami ebook,
który ułatwi Twoją codzienną pracę z mediami społecznościowymi.

Instagram

Cześć!